Forums

Pełna wersja: skaner serii PrimeScan
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Skaner serii PrimeScan
[Obrazek: attachment.php?aid=55]

Od kiedy firma Hexagon Metrology przejęła markę AICON, pojawił się nowy produkt w bardzo atrakcyjnej cenie. Model PrimeScan posiada trzy konfiguracje pod względem rozdzielczości kamer:
  • 2.3Mpix
  • 5.0Mpix
  • 8.0Mpix

Urządzenie charakteryzuje się niezmiennymi obiektywami. Jedno pole pomiarowe to z jednej strony ograniczanie możliwości rozbudowy, z drugiej- nie każdy potrzebuje urządzenie uniwersalne. Ponadto skaner o rozdzielczości 5.0 czy 8.0 ma relatywnie spory zapas na rozdzielczości, stąd można zawsze zainwestować w większe pola pomiarowe nie martwiąc się o szczegółowość odwzorowania cech.

Model PrimeScan ma bardzo zwartą konstrukcję. Pozwala to na uzyskiwania niespotykanych dokładności skanowania. Dla najsłabszego modelu o rozdzielczości 2.3Mpix i polu pomiarowym 360x240, dokładność wg najnowszej normy VDI 2634-3 wynosi 0.012mm!

Każdy z modeli ma szereg dostępnych pól pomiarowych. Z pewnością każdy znajdzie urządzenie dostosowane do siebie. Jeśli natomiast poszukujesz urządzenia uniwersalnego z wymiennymi obiektywami, warto zainteresować się serią Smart Scan

Zainteresowanych urządzeniem PrimeScan informuję, iż dysponuję jednostką pokazową o rozdzielczości 8Mpix i polu pomiarowym FOV 500. System ma potężne możliwości. Skanowanie jest niesamowicie szczegółowe. Osoby, które szukają rozwiązań nie przekraczających 150.000 zł zapraszam do kontaktu na PRIV. Proszę nie zapominać o podawaniu namiarów na siebie w treści wiadomości.
Tutaj też załączam link do prezentacji multimedialnej jednostki.