• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój EinScan-Pro nie działa
#1
Zakupiłem jakiś czas temu skaner EinScan-Pro i mam pewien problem.

Wyniki nie są powtarzalne, skanuje figurkę (potrzebna do pracy) i za każdym razem mam inną dokładność. Próbowałem wyjaśnić to z supportem ale otrzymalem w odpowiedzi tylko chinskie brzdekolenie przeplatane z YES, NO, 糖醋醬雞 (kurczak w sosie słodkokwaśnym?)

Moje pytanie: ten skaner tak po prostu ma czy można z tym coś zrobić? Na YT patrzyłem, że nie tylko ja mam ten problem
 
Odpowiedz
#2
(03-14-2018, 11:47 AM)wmalewski napisał(a):  Zakupiłem jakiś czas temu skaner EinScan-Pro i mam pewien problem.

Wyniki nie są powtarzalne, skanuje figurkę (potrzebna do pracy) i za każdym razem mam inną dokładność. Próbowałem wyjaśnić to z supportem ale otrzymalem w odpowiedzi tylko chinskie brzdekolenie przeplatane z YES, NO, 糖醋醬雞 (kurczak w sosie słodkokwaśnym?)

Moje pytanie: ten skaner tak po prostu ma czy można z tym coś zrobić? Na YT patrzyłem, że nie tylko ja mam ten problem

Witam,

niestety nie znam sie na tym sprzęcie ale z chińczkami tak jest już. Przed zakupem są uprzejmi itp itd a potem się kliencie po prostu odwal. Proszę o film co jest nie tak to może jakoś uda sie pomóc.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądają: 1 gości